Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kościół ewangelicki w Pogorzeli” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kościół ewangelicki”

 

Organy oraz empory w kościele ewangelickim

Kolekcja (zbiór/zespół): Kościół ewangelicki w Pogorzeli, Słowa kluczowe: empora, organy, kościół ewangelicki, Pogorzela, protestanci, kościół, lata 30. XX w.


Kościół wybudowany w latach 1854-1862. Od końca II wojny światowej nieczynny. Z biegiem lat wnętrze ulegało zniszczeniu. Zdjęcie pochodzi najprawdopodobniej z lat 30-tych XX wieku.


Nazwa dokumentu: Organy oraz empory w kościele ewangelickim
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Kościół ewangelicki w Pogorzeli
Teczka (jednostki archiwalna): Kościół ewangelicki
Numer ID: CATL 24 B / 2.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1930-12-31
Miejsce wytworzenia: Pogorzela
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: empora, organy, kościół ewangelicki, Pogorzela, protestanci, kościół, lata 30. XX w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kościół ewangelicki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.