Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Bank Spółdzielczy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Rada nadzorcza, członkowie zarządu, pracownicy banku”

 

1968r. Walne zebranie członków Banku

Kolekcja (zbiór/zespół): Bank Spółdzielczy, Słowa kluczowe: lata 60. XX w., Bank, Pogorzela, Bank Spółdzielczy w Pogorzeli, Bank Spółdzielczy


1968r. Zebranie w reatauracji "Pod Rogami", od lewej: Władysław Skowroński, Jan Roszczak, Franciszek Kurek, Michał Rydlewicz, Mieczysława Jankowska, Bernard Androwiak, Władysław Mixtacki.


Nazwa dokumentu: 1968r. Walne zebranie członków Banku
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Bank Spółdzielczy
Teczka (jednostki archiwalna): Rada nadzorcza, członkowie zarządu, pracownicy banku
Numer ID: CATL 24 B / 20.1.6
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1968
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu Oddział Pogorzela
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 60. XX w., Bank, Pogorzela, Bank Spółdzielczy w Pogorzeli, Bank Spółdzielczy
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Rada nadzorcza, członkowie zarządu, pracownicy banku"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.