Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Stowarzyszenia” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Młode Polki”

 

1927r. II Ogólnopolski Zlot Młodzieży Żeńskiej w Poznaniu

Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenia, Słowa kluczowe: stowarzyszenia, lata 20. XX w., stowarzyszenie Młode Polki, Poznań, II Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Żeńskiej w Poznaniu


Zdjęcie wykonano przed budynkiem Sądu Powiatowego w Poznaniu, w trakcie II Ogólnopolskiego Zlotu Młodzieży Żeńskiej, który odbył się w dniach od 5 do 7 czerwca 1927r. Współorganizatorem imprezy był Związek Młodych Polek w Poznaniu. W zlocie uczestniczyło 4000 dziewcząt i kobiet z całego kraju, z tego 2100 z Wielkopolski.


Nazwa dokumentu: 1927r. II Ogólnopolski Zlot Młodzieży Żeńskiej w Poznaniu
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Stowarzyszenia
Teczka (jednostki archiwalna): Młode Polki
Numer ID: CATL 24 B / 11.2.8
Sygnatura: brak
Autor: Z.Szymkowiak, Poznań
Data wytworzenia: 1927 - 06 - 05 --- 1927 - 06 - 07
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli, Barbara Nowak - ofiarodawca
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: stowarzyszenia, lata 20. XX w., stowarzyszenie Młode Polki, Poznań, II Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Żeńskiej w Poznaniu
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Młode Polki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.