Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Varia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Varia” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie ślubne”

 

1896r. Marianna i Stanisław Piskorscy

Kolekcja (zbiór/zespół): Varia, Słowa kluczowe: wesele, ślubna fotografia, lata 90. XIX w., Głuchów, Stanisław Piskorski, Marianna Grześkowiak


Zdjęcie ślubne Marianny Grześkowiak z Głuchowa i Stanisława Filipa Piskorskiego z Borku. Ślub odbył się 4 maja 1896 roku w Pogorzeli.


Nazwa dokumentu: 1896r. Marianna i Stanisław Piskorscy
Dział: Varia
Kolekcja (zbiór/zespół): Varia
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie ślubne
Numer ID: CATL 24 V / 15.10.5
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1886 - 05 - 04
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli; Barbara Nowak - ofiarodawca
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: wesele, ślubna fotografia, lata 90. XIX w., Głuchów, Stanisław Piskorski, Marianna Grześkowiak
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie ślubne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.