Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Bank Spółdzielczy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Rada nadzorcza, członkowie zarządu, pracownicy banku”

 

1967r. Pracownicy Banku Spółdzielczego w Pogorzeli

Kolekcja (zbiór/zespół): Bank Spółdzielczy, Słowa kluczowe: Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Pogorzeli, Pogorzela, lata 60. XX w.


Zespół pracowników Banku Spółdzielczego z 1967r.; od lewej strony, siedzą: Maria Maćkowiak, Helena Gorzelana, Kazimiera Kowalczyk, Jan Roszczak (dyrektor), Helena Zbyszewska, Elżbieta Andrzejewska; stoją: Władysław Mixtacki, Władysław Skowroński, Marian Sierszulski.


Nazwa dokumentu: 1967r. Pracownicy Banku Spółdzielczego w Pogorzeli
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Bank Spółdzielczy
Teczka (jednostki archiwalna): Rada nadzorcza, członkowie zarządu, pracownicy banku
Numer ID: CATL 24 B / 20.1.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1967
Miejsce wytworzenia: Pogorzela
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu Oddział Pogorzela
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Pogorzeli, Pogorzela, lata 60. XX w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Rada nadzorcza, członkowie zarządu, pracownicy banku"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.