Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Uroczystość otwarcia M-GOK”

 

1965r. Wojewódzka inauguracja rok kulturalnego 1964/1965

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli, Słowa kluczowe: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Pogorzela


Podczas uroczystości oddania do użytku Miejskiego Domu Kultury, odbyła się wojewódzka inauguracja rok kulturalnego 1964/1965.


Nazwa dokumentu: 1965r. Wojewódzka inauguracja rok kulturalnego 1964/1965
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli
Teczka (jednostki archiwalna): Uroczystość otwarcia M-GOK
Numer ID: CATL 24 B / 4.2.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1965-01-22
Miejsce wytworzenia: Pogorzela
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Pogorzela
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Uroczystość otwarcia M-GOK"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.